Merhaba sevgili kokoşlar, ben bugün farklı amaçla evden çıkıp elimde 1 kitap 1 cd ile döndüm... Kitabım Cengiz Aytmatov-Elveda Gülsarı... bence herkes Cengiz Aytmatov'u okumalı:))) Şiddetle tavsiyemdir... Kardeşimle aynı anda baktığımız ve elimizi uzattığımız kitap ise George Orwell-Bindokuzyüzseksendört.. Bunlar önemli ve okunması gereken kitaplar bence.. bundan sonr Gabriel Garcia Marquez'in Yüzyıllık Yalnızlık ve Cengiz Aytmatov-Gün Olur Asra Bedel kitapları olacak.. yorumlarım ve kitaplar hakkındaki düşüncelerim ise okuduktan sonra hemen sizlerle burada paylaşacağım..
Cd ise sesine ve neşesine hayran kaldığım zenci gırtlaklı şarkıcımız Işın Karaca'nın Arabesque albümü.. acayip merak ediyordum.. çok güzel, çok neşeli, çok farklı, özgün bir yorumla yine karşımızda...Mutlaka alın dinleyin, kitapları da okuyun.. Kitap okumak bence bir insanın sahip olabileceği en iyi alışkanlık... Okuyalım, okutalım diyorum.. Bol kitaplı, bol okumalı günler efendim...Sevgiler...


0 yorum:

Yorum Gönder

İstediğiniz yorumu yapabilirsiniz ancak küfür, hakaret ve de kötü sözler içermezse bence kendinize saygı göstermiş olursunuz önce;) Hadi buyrun yorumlayın efendim:)